Bestuur


Voorzitter Wolfgang Hendrix   voorzitter@beuningseboys.nl
Secretaris Marij Bekkema   secretaris@beuningseboys.nl
Penningmeester Arno Daals 06-53428472 penningmeester@beuningseboys.nl
Bestuurslid Kantine en Parkbeheer Kees Broekman 024-6775424 kantine@beuningseboys.nl
Bestuurslid Voetbaltechnische Zaken Henri van der Eijk (kand.)   Vztc@beuningseboys.nl
Bestuurslid Jeugd Wolfgang Hendrix   vzjeugd@beuningseboys.nl