Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 dec 14:30 Woezik 1 Beuningse Boys 1
4 dec 14:00 DIO '30 1 (zon) Beuningse Boys 1 (zon)
9 dec 20:00 Beuningse Boys 1 (zaal) Jonge Kracht 1 (zaal)
4 dec 12:00 Beuningse Boys 2 (zon) DVOL 3 (zon)
3 dec 13:45 Beuningse Boys 2 Kesteren 2
3 dec 14:00 SV Hatert 2 Beuningse Boys 3
4 dec 10:15 DIOSA 3 (zon) Beuningse Boys 3 (zon)
4 dec 12:15 Beuningse Boys 4 (zon) Blauw Wit 8 (zon)
4 dec 9:30 Beuningse Boys 5 (zon) Trekvogels 8 (zon)
4 dec 10:00 RODA '28 4 (zon) Beuningse Boys 6 (zon)
3 dec 15:30 Beuningse Boys 40+ Beuningse Boys 40+
3 dec 14:30 Beuningse Boys JO19-1 Leones JO19-1
3 dec 15:00 DVOL JO19-2 Beuningse Boys JO19-2
3 dec 11:00 Beuningse Boys JO17-1 ESA JO17-1
3 dec 11:30 Beuningse Boys JO17-2 Trekvogels JO17-1
3 dec 13:15 AWC JO17-2 Beuningse Boys JO17-3
3 dec 13:45 Beuningse Boys JO16-1 AWC JO16-1
3 dec 13:30 Beuningse Boys JO15-1 VRC JO15-1
7 dec 20:00 Beuningse Boys JO15-1 De Treffers JO15-1
3 dec 10:15 Beuningse Boys JO15-2 SC Millingen JO15-1
3 dec 13:00 ST AQUILA/AVIOS/DBV JO14-1 JM Beuningse Boys JO14-1
3 dec 12:00 Beuningse Boys JO14-2 OSC JO14-3
3 dec 10:15 VDZ JO13-2 Beuningse Boys JO13-1
3 dec 12:45 Beuningse Boys JO13-2 Union JO13-3
3 dec 10:45 Beuningse Boys JO12-1 Trekvogels JO12-1
3 dec 12:00 Beuningse Boys JO12-2 WVW JO12-1
3 dec 12:30 AWC JO12-2 Beuningse Boys JO12-3
3 dec 10:00 Overasseltse Boys JO12-1 Beuningse Boys JO12-4
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO11-1JM Quick 1888 JO11-1
3 dec 11:15 SDOO JO11-1 Beuningse Boys JO11-2
3 dec 10:25 Blauw Wit JO11-3 Beuningse Boys JO11-3
3 dec 10:45 Beuningse Boys JO11-4 AWC JO11-4
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO11-5 ST UHC/Batavia JO11-1JM
3 dec 10:30 Beuningse Boys JO10-1 Excelsior Z. JO10-1
3 dec 11:30 Beuningse Boys JO10-2 Union JO10-5
3 dec 10:00 AAC-Olympia JO10-1 Beuningse Boys JO10-3
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO9-1 Union JO9-1
3 dec 10:15 Beuningse Boys JO9-2 SCE JO9-1
3 dec 9:00 Overasseltse Boys JO9-1 Beuningse Boys JO9-3
3 dec 9:00 RODA '28 JO9-1JM Beuningse Boys JO9-4
3 dec 10:30 Woezik JO8-2 Beuningse Boys JO8-1
3 dec 10:30 Beuningse Boys JO8-2 Woezik JO8-3
3 dec 9:00 Eendracht '30 JO8-1 Beuningse Boys JO8-3
3 dec 10:15 Beuningse Boys JO8-4 SCE JO8-4
3 dec 9:00 SCE JO8-3 Beuningse Boys JO8-5
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO8-6 vv Ewijk JO8-1
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO8-7 ESA JO8-3JM
3 dec 9:30 SC Millingen JO8-2 Beuningse Boys JO8-8
3 dec 11:00 Overasseltse Boys MO17-1 Beuningse Boys MO17-1
3 dec 10:00 ST: DSZ/Leones MO15-2 Beuningse Boys MO15-1
3 dec 8:30 Woezik MO13-1 Beuningse Boys MO13-1
3 dec 10:00 OSC MO11-1 Beuningse Boys MO11-1
3 dec 12:15 Beuningse Boys MO11-2 DIO '30 MO11-1
4 dec 11:00 Beuningse Boys VR1 (zon) Sc Westervoort VR1 (zon)
4 dec 12:15 DIO '30 VR1 (zon) Beuningse Boys VR2 (zon)
4 dec 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
4 dec 9:30 Trekvogels VR5 (zon) Beuningse Boys VR4 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!