Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 dec 14:30 Woezik 1 Beuningse Boys 1
10 dec 15:00 Beuningse Boys 1 De Treffers 1
26 nov 15:00 Beuningse Boys 1 Elistha 1
4 dec 14:00 DIO '30 1 (zon) Beuningse Boys 1 (zon)
11 dec 14:00 Beuningse Boys 1 (zon) Union 1 (zon)
27 nov 14:00 Beuningse Boys 1 (zon) DVC '26 1 (zon)
2 dec 20:00 Beuningse Boys 1 (zaal) Sportclub Bemmel Zaal 1 (zaal)
9 dec 20:00 Beuningse Boys 1 (zaal) Jonge Kracht 1 (zaal)
16 dec 21:00 Beuningse Boys 1 (zaal) SML 2 (zaal)
11 dec 11:00 DIO '30 2 (zon) Beuningse Boys 2 (zon)
27 nov 12:00 vv Ewijk 2 (zon) Beuningse Boys 2 (zon)
4 dec 12:00 Beuningse Boys 2 (zon) DVOL 3 (zon)
26 nov 12:45 Beuningse Boys 2 ESA 3
3 dec 13:45 Beuningse Boys 2 Kesteren 2
10 dec 14:30 Oranje Blauw 2 Beuningse Boys 2
26 nov 15:00 Beuningse Boys 3 Eendracht '30 5
3 dec 14:00 SV Hatert 2 Beuningse Boys 3
10 dec 15:00 Beuningse Boys 3 DVSG 2
11 dec 14:00 Beuningse Boys 3 (zon) Union 2 (zon)
4 dec 10:15 DIOSA 3 (zon) Beuningse Boys 3 (zon)
27 nov 10:00 OVC '85 2 (zon) Beuningse Boys 4 (zon)
11 dec 10:00 Spero 9 (zon) Beuningse Boys 4 (zon)
4 dec 12:15 Beuningse Boys 4 (zon) Blauw Wit 8 (zon)
18 dec 10:00 ST: CHRC-RVW 3 (zon) Beuningse Boys 4 (zon)
27 nov 11:00 NEC 4 (zon) Beuningse Boys 5 (zon)
11 dec 12:00 NSVV FC Kunde 5 (zon) Beuningse Boys 5 (zon)
4 dec 9:30 Beuningse Boys 5 (zon) Trekvogels 8 (zon)
27 nov 9:30 Beuningse Boys 6 (zon) DIO '30 5 (zon)
4 dec 10:00 RODA '28 4 (zon) Beuningse Boys 6 (zon)
11 dec 9:30 Beuningse Boys 6 (zon) Unitas '28 4 (zon)
26 nov 15:30 Beuningse Boys 40+ Beuningse Boys 40+
10 dec 15:30 Beuningse Boys 40+ Beuningse Boys 40+
3 dec 15:30 Beuningse Boys 40+ Beuningse Boys 40+
28 nov 20:30 Woezik JO19-2 Beuningse Boys JO19-1
26 nov 12:30 Beuningse Boys JO19-1 Woezik JO19-3
3 dec 14:30 Beuningse Boys JO19-1 Leones JO19-1
10 dec 13:00 SCE JO19-2 Beuningse Boys JO19-1
10 dec 15:00 Beuningse Boys JO19-2 RODA '28 JO19-1
26 nov 16:00 AWC JO19-3 Beuningse Boys JO19-2
3 dec 15:00 DVOL JO19-2 Beuningse Boys JO19-2
10 dec 16:00 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-1 Beuningse Boys JO17-1
3 dec 11:00 Beuningse Boys JO17-1 ESA JO17-1
29 nov 19:00 Woezik JO17-1 Beuningse Boys JO17-1
26 nov 13:15 Blauw Wit JO17-1 Beuningse Boys JO17-2
3 dec 11:30 Beuningse Boys JO17-2 Trekvogels JO17-1
10 dec 11:45 Orion JO17-2 Beuningse Boys JO17-2
3 dec 13:15 AWC JO17-2 Beuningse Boys JO17-3
26 nov 13:00 Beuningse Boys JO17-3 Union JO17-4JM
10 dec 13:00 Beuningse Boys JO17-3 Juliana '31 JO17-2
26 nov 9:00 RODA '28 JO16-1 Beuningse Boys JO16-1
10 dec 12:00 DIO '30 JO16-1 Beuningse Boys JO16-1
3 dec 13:45 Beuningse Boys JO16-1 AWC JO16-1
17 dec 12:00 Beuningse Boys JO16-1 Aquila JO16-1
10 dec 10:30 csv Apeldoorn JO15-1 Beuningse Boys JO15-1
3 dec 13:30 Beuningse Boys JO15-1 VRC JO15-1
7 dec 20:00 Beuningse Boys JO15-1 De Treffers JO15-1
26 nov 13:00 Trekvogels JO15-1 Beuningse Boys JO15-2
3 dec 10:15 Beuningse Boys JO15-2 SC Millingen JO15-1
10 dec 13:00 SSA-SJO SVO'68/VVLK JO15-1 Beuningse Boys JO15-2
17 dec 13:00 DVSG JO14-1 Beuningse Boys JO14-1
10 dec 10:15 Beuningse Boys JO14-1 sv DFS JO14-1
26 nov 10:30 Beuningse Boys JO14-1 Quick 1888 JO14-2
3 dec 13:00 ST AQUILA/AVIOS/DBV JO14-1 JM Beuningse Boys JO14-1
10 dec 10:00 RODA '28 JO14-1JM Beuningse Boys JO14-2
3 dec 12:00 Beuningse Boys JO14-2 OSC JO14-3
26 nov 11:00 SC Bemmel JO14-2 Beuningse Boys JO14-2
3 dec 10:15 VDZ JO13-2 Beuningse Boys JO13-1
26 nov 11:00 Beuningse Boys JO13-1 DIO '30 JO13-1
10 dec 11:00 Beuningse Boys JO13-1 OVC '85 JO13-1
26 nov 9:00 Blauw Wit JO13-2 Beuningse Boys JO13-2
10 dec 8:45 Orion JO13-4 Beuningse Boys JO13-2
3 dec 12:45 Beuningse Boys JO13-2 Union JO13-3
3 dec 10:45 Beuningse Boys JO12-1 Trekvogels JO12-1
10 dec 10:00 Juliana '31 JO12-1 Beuningse Boys JO12-1
26 nov 11:15 DVOL JO12-1 Beuningse Boys JO12-1
17 dec 10:45 Beuningse Boys JO12-1 Orion JO12-1
3 dec 12:00 Beuningse Boys JO12-2 WVW JO12-1
26 nov 10:15 OSC JO12-2 Beuningse Boys JO12-2
10 dec 8:30 Woezik JO12-2 Beuningse Boys JO12-2
3 dec 12:30 AWC JO12-2 Beuningse Boys JO12-3
10 dec 10:45 Beuningse Boys JO12-3 Juliana '31 JO12-2
26 nov 10:45 Beuningse Boys JO12-3 Alverna JO12-1
17 dec 10:30 SJO Diosa-Niftrik JO12-1 Beuningse Boys JO12-3
3 dec 10:00 Overasseltse Boys JO12-1 Beuningse Boys JO12-4
26 nov 12:00 Beuningse Boys JO12-4 Juliana '31 JO12-3
10 dec 12:15 Beuningse Boys JO12-4 Union JO12-2JM
26 nov 10:15 OSC JO11-1 Beuningse Boys JO11-1JM
10 dec 13:00 AWC JO11-1 Beuningse Boys JO11-1JM
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO11-1JM Quick 1888 JO11-1
3 dec 11:15 SDOO JO11-1 Beuningse Boys JO11-2
26 nov 10:45 Beuningse Boys JO11-2 MASV JO11-1
10 dec 10:45 Beuningse Boys JO11-2 Elsweide JO11-1
26 nov 9:00 Beuningse Boys JO11-3 AWC JO11-3
3 dec 10:25 Blauw Wit JO11-3 Beuningse Boys JO11-3
10 dec 9:00 Beuningse Boys JO11-3 AAC-Olympia JO11-1
10 dec 9:45 Orion JO11-7 Beuningse Boys JO11-4
26 nov 10:30 DVSG JO11-1 Beuningse Boys JO11-4
3 dec 10:45 Beuningse Boys JO11-4 AWC JO11-4
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO11-5 ST UHC/Batavia JO11-1JM
10 dec 8:30 Woezik JO11-4 Beuningse Boys JO11-5
26 nov 11:00 AVIOS/DBV JO11-2 Beuningse Boys JO11-5
17 dec 8:45 DIO '30 JO10-2 Beuningse Boys JO10-1
26 nov 9:00 Beuningse Boys JO10-1 SCP JO10-1
10 dec 8:30 Leones JO10-1 Beuningse Boys JO10-1
3 dec 10:30 Beuningse Boys JO10-1 Excelsior Z. JO10-1
26 nov 10:30 Beuningse Boys JO10-2 Oranje Blauw JO10-1
3 dec 11:30 Beuningse Boys JO10-2 Union JO10-5
10 dec 9:45 vv Ewijk JO10-1JM Beuningse Boys JO10-2
26 nov 10:30 SCP JO10-2JM Beuningse Boys JO10-3
10 dec 10:30 Beuningse Boys JO10-3 vv Ewijk JO10-2
3 dec 10:00 AAC-Olympia JO10-1 Beuningse Boys JO10-3
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO9-1 Union JO9-1
10 dec 9:45 Trekvogels JO9-2 Beuningse Boys JO9-1
26 nov 9:00 Quick 1888 JO9-1 Beuningse Boys JO9-1
3 dec 10:15 Beuningse Boys JO9-2 SCE JO9-1
26 nov 10:00 vv Ewijk JO9-1 Beuningse Boys JO9-2
10 dec 8:30 DVOL JO9-4JM Beuningse Boys JO9-2
10 dec 9:00 Beuningse Boys JO9-3 OSC JO9-6
26 nov 9:00 Beuningse Boys JO9-3 Trekvogels JO9-4
3 dec 9:00 Overasseltse Boys JO9-1 Beuningse Boys JO9-3
26 nov 10:30 Beuningse Boys JO9-4 SCE JO9-3JM
10 dec 10:30 Beuningse Boys JO9-4 WVW JO9-1
3 dec 9:00 RODA '28 JO9-1JM Beuningse Boys JO9-4
3 dec 10:30 Woezik JO8-2 Beuningse Boys JO8-1
10 dec 9:00 Beuningse Boys JO8-1 Juliana '31 JO8-1JM
26 nov 12:15 Orion JO8-1 Beuningse Boys JO8-1
10 dec 9:00 Dodewaard JO8-1 Beuningse Boys JO8-2
3 dec 10:30 Beuningse Boys JO8-2 Woezik JO8-3
26 nov 10:30 Beuningse Boys JO8-2 Alverna JO8-1
3 dec 9:00 Eendracht '30 JO8-1 Beuningse Boys JO8-3
10 dec 9:00 Beuningse Boys JO8-3 Blauw Wit JO8-2
26 nov 9:00 Beuningse Boys JO8-3 Orion JO8-3
26 nov 10:00 SCE JO8-3 Beuningse Boys JO8-4
10 dec 9:30 OSC JO8-4 Beuningse Boys JO8-4
3 dec 10:15 Beuningse Boys JO8-4 SCE JO8-4
26 nov 8:30 AWC JO8-5 Beuningse Boys JO8-5
17 dec 10:30 SCE JO8-4 Beuningse Boys JO8-5
3 dec 9:00 SCE JO8-3 Beuningse Boys JO8-5
10 dec 10:30 Beuningse Boys JO8-5 Union JO8-2
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO8-6 vv Ewijk JO8-1
10 dec 9:00 Woezik JO8-5 Beuningse Boys JO8-6
17 dec 9:00 UHC JO8-1 Beuningse Boys JO8-6
26 nov 8:30 RKSV Driel JO8-3 Beuningse Boys JO8-7
3 dec 9:00 Beuningse Boys JO8-7 ESA JO8-3JM
10 dec 11:00 A.S.V. Zuid Arnhem JO8-1 Beuningse Boys JO8-7
26 nov 9:00 Beuningse Boys JO8-8 BVC '12 JO8-1
3 dec 9:30 SC Millingen JO8-2 Beuningse Boys JO8-8
10 dec 10:30 Beuningse Boys JO8-8 Trekvogels JO8-3
10 dec 9:00 Groesbeekse Boys JO8-1 Beuningse Boys JO8-9
26 nov 10:30 Beuningse Boys JO8-9 Orion JO8-6
17 dec 9:00 Beuningse Boys JO8-9 BVC '12 JO8-1
17 dec 11:00 Blauw Wit MO17-1 Beuningse Boys MO17-1
26 nov 15:00 vv Ewijk MO17-1 Beuningse Boys MO17-1
10 dec 13:45 Beuningse Boys MO17-1 Leones MO17-1
3 dec 11:00 Overasseltse Boys MO17-1 Beuningse Boys MO17-1
17 dec 13:00 ST: DSZ/Leones MO15-1 Beuningse Boys MO15-1
10 dec 12:00 Beuningse Boys MO15-1 ST: Aquila/AVIOS/DBV MO15-1
3 dec 10:00 ST: DSZ/Leones MO15-2 Beuningse Boys MO15-1
3 dec 8:30 Woezik MO13-1 Beuningse Boys MO13-1
10 dec 9:45 Beuningse Boys MO13-1 SC Bemmel MO13-1
26 nov 10:30 Spero MO13-1 Beuningse Boys MO13-1
26 nov 9:00 Beuningse Boys MO11-1 DVOL MO11-1
3 dec 10:00 OSC MO11-1 Beuningse Boys MO11-1
10 dec 9:00 Beuningse Boys MO11-1 Beuningse Boys MO11-2
28 nov 18:30 Beuningse Boys MO11-2 OSC MO11-1
3 dec 12:15 Beuningse Boys MO11-2 DIO '30 MO11-1
26 nov 8:30 OSC MO11-2 Beuningse Boys MO11-2
26 nov 19:00 Beuningse Boys Voetbal+ Team Wit Unitas '28 (V+) 2
4 dec 11:00 Beuningse Boys VR1 (zon) Sc Westervoort VR1 (zon)
18 dec 11:00 Varsseveld VR1 (zon) Beuningse Boys VR1 (zon)
11 dec 13:00 Beuningse Boys VR2 (zon) Brakkenstein VR1 (zon)
27 nov 13:00 Beuningse Boys VR2 (zon) ST: AWC/Niftrik VR1 (zon)
4 dec 12:15 DIO '30 VR1 (zon) Beuningse Boys VR2 (zon)
27 nov 12:00 GVA VR2 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
18 dec 10:00 RKHVV VR2 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
11 dec 10:30 SVO FC Maas en Waal VR1 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
4 dec 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
11 dec 12:15 Beuningse Boys VR4 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
27 nov 11:15 Beuningse Boys VR4 (zon) Alverna VR2 (zon)
4 dec 9:30 Trekvogels VR5 (zon) Beuningse Boys VR4 (zon)
18 dec 12:15 Beuningse Boys VR4 (zon) Overasseltse Boys VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!