3e klasse 04

3e klasse 04

Datum Thuis Uit Uitslag
26-11-2021 FC Tinnegieter 3 (zaal) Brakkenstein 2 (zaal) 4 - 4
26-11-2021 FC Tinnegieter 2 (zaal) Beuningse Boys 2 (zaal) 7 - 6
26-11-2021 Quick 1888 2 (zaal) UNI ZVV 1 (zaal) 6 - 5
19-11-2021 Brakkenstein 2 (zaal) FC Tinnegieter 3 (zaal) 1 - 7
19-11-2021 Beuningse Boys 1 (zaal) Overasseltse Boys 1 (zaal) 2 - 9
19-11-2021 UNI ZVV 1 (zaal) Quick 1888 2 (zaal) 3 - 5
19-11-2021 FC Tinnegieter 1 (zaal) Beuningse Boys 2 (zaal) 2 - 8
12-11-2021 Brakkenstein 1 (zaal) FC Tinnegieter 3 (zaal) 5 - 4
12-11-2021 Quick 1888 2 (zaal) Beuningse Boys 2 (zaal) 3 - 16
05-11-2021 UNI ZVV 1 (zaal) Beuningse Boys 1 (zaal) 3 - 2
05-11-2021 UNI ZVV 3 (zaal) Madereros C.F. 5 (zaal) 2 - 5
05-11-2021 Overasseltse Boys 1 (zaal) FC Tinnegieter 1 (zaal) 3 - 4
29-10-2021 FC Tinnegieter 1 (zaal) UNI ZVV 3 (zaal) 3 - 0
29-10-2021 Brakkenstein 1 (zaal) Beuningse Boys 2 (zaal) 2 - 8
29-10-2021 Quick 1888 2 (zaal) Overasseltse Boys 1 (zaal) 4 - 5
22-10-2021 FC Tinnegieter 3 (zaal) Overasseltse Boys 1 (zaal) 3 - 9
22-10-2021 UNI ZVV 1 (zaal) FC Tinnegieter 1 (zaal) 3 - 1
22-10-2021 Brakkenstein 3 (zaal) FC Tinnegieter 2 (zaal) 0 - 5
15-10-2021 FC Tinnegieter 3 (zaal) UNI ZVV 1 (zaal) 5 - 4
15-10-2021 Overasseltse Boys 1 (zaal) UNI ZVV 3 (zaal) 6 - 2
15-10-2021 Beuningse Boys 2 (zaal) Brakkenstein 3 (zaal) 6 - 4
15-10-2021 Brakkenstein 2 (zaal) Brakkenstein 1 (zaal) 4 - 3
15-10-2021 FC Tinnegieter 2 (zaal) Beuningse Boys 1 (zaal) 6 - 2
08-10-2021 Jonge Kracht 2 (zaal) Overasseltse Boys 1 (zaal) 4 - 0
08-10-2021 Beuningse Boys 1 (zaal) Beuningse Boys 2 (zaal) 5 - 5
08-10-2021 Brakkenstein 1 (zaal) Quick 1888 2 (zaal) 4 - 2
08-10-2021 Brakkenstein 3 (zaal) Brakkenstein 2 (zaal) 4 - 3
08-10-2021 FC Tinnegieter 1 (zaal) FC Tinnegieter 3 (zaal) 4 - 3
08-10-2021 Madereros C.F. 5 (zaal) FC Tinnegieter 2 (zaal) 6 - 4
08-10-2021 UNI ZVV 3 (zaal) UNI ZVV 1 (zaal) 3 - 5
01-10-2021 Jonge Kracht 2 (zaal) FC Tinnegieter 3 (zaal) 4 - 4
24-09-2021 FC Tinnegieter 2 (zaal) FC Tinnegieter 1 (zaal) 2 - 4
24-09-2021 Brakkenstein 2 (zaal) Beuningse Boys 1 (zaal) 6 - 2
24-09-2021 Beuningse Boys 2 (zaal) Madereros C.F. 5 (zaal) 10 - 3
24-09-2021 UNI ZVV 1 (zaal) Jonge Kracht 2 (zaal) 2 - 8
17-09-2021 Beuningse Boys 1 (zaal) Quick 1888 2 (zaal) 5 - 4
17-09-2021 Jonge Kracht 2 (zaal) FC Tinnegieter 2 (zaal) 4 - 0
17-09-2021 Madereros C.F. 5 (zaal) Brakkenstein 2 (zaal) 2 - 2
17-09-2021 Brakkenstein 1 (zaal) Overasseltse Boys 1 (zaal) 3 - 2
17-09-2021 Brakkenstein 3 (zaal) FC Tinnegieter 1 (zaal) 2 - 0
10-09-2021 UNI ZVV 1 (zaal) Madereros C.F. 5 (zaal) 6 - 6
10-09-2021 Brakkenstein 2 (zaal) Overasseltse Boys 1 (zaal) 4 - 7
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!