Bestuur


Voorzitter Kees Broekman 06-54686068 voorzitter@beuningseboys.nl
Secretaris Marij Bekkema   secretaris@beuningseboys.nl
Penningmeester Arno Daals 06-53428472  penningmeester@beuningseboys.nl
Bestuurslid Kantine en Parkbeheer (Kandidaat) René Nicolasen   kantine@beuningseboys.nl
Bestuurslid Voetbaltechnische Zaken Henri van der Eijk   Vztc@beuningseboys.nl
Bestuurslid Jeugd Wolfgang Hendrix   vzjeugd@beuningseboys.nl
Bestuurslid Activiteiten (Kandidaat) Vincent Tromp 06-12459406 vtromp@xs4all.nl
Bestuurslid Commercie (Kandidaat) Rob van Horssen   commercie@beuningseboys.nl