JO19-2

Jeugd

Stan vanAalten

Stan van Aalten

middenvelder

LuukBenjamins

Luuk Benjamins

middenvelder

Luc denBieman

Luc den Bieman

aanvaller

JitsBouman

Jits Bouman

middenvelder

Jeffrey de Bruin

Jeffrey de Bruin

aanvaller

RickCremer

Rick Cremer

middenvelder

TygoDollmann

Tygo Dollmann

middenvelder

TijeDuppen

Tije Duppen

middenvelder

KoenFintelman

Koen Fintelman

middenvelder

LarsGielens

Lars Gielens

middenvelder

Teun van derHeiden

Teun van der Heiden

middenvelder

Max van derHeiden

Max van der Heiden

aanvaller

Mitchell vanHeumen

Mitchell van Heumen

middenvelder

LarsKokke

Lars Kokke

middenvelder

RobinKroes

Robin Kroes

middenvelder

EmielKunst

Emiel Kunst

middenvelder

LeviLau

Levi Lau

middenvelder

SamLelivelt

Sam Lelivelt

aanvaller

BasNicolasen

Bas Nicolasen

middenvelder

MartPeters

Mart Peters

middenvelder

StijnReuvers

Stijn Reuvers

middenvelder

BoyScheermeijer

Boy Scheermeijer

middenvelder

LarsVerploegen

Lars Verploegen

aanvaller

Bart vanVonderen

Bart van Vonderen

middenvelder

ReinWagenaar

Rein Wagenaar

verdediger

Pim vanWijk

Pim van Wijk

middenvelder

RyanWolf

Ryan Wolf

middenvelder

Stan van Xanten

Stan van Xanten

middenvelder

WilliamVerploegen

William Verploegen

trainer

WilfredWeijers

Wilfred Weijers

assistenttrainer

WilfredWeijers

Wilfred Weijers

Teammanager

datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
28 september
14:00
SVHA JO19-1
Beuningse Boys JO19-2
meer info
05 oktober
12:15
Beuningse Boys JO19-2
Leones JO19-1
meer info
datum
thuis
uit
uitslag
21 september
Beuningse Boys JO19-2
AVW '66 JO19-1
1 - 5
14 september
Beuningse Boys JO19-2
Spero JO19-2
3 - 1
07 september
ONA '53 JO19-1
Beuningse Boys JO19-2
1 - 4
31 augustus
Beuningse Boys JO19-2
vv Ewijk JO19-1
5 - 1
rank
team naam
gespeeld
punten
1
Beuningse Boys JO19-2
9
24
2
UHC JO19-1
10
23
3
Juliana '31 JO19-2
10
18
4
Excelsior Z JO19-1G
10
16
5
DVOL JO19-1
10
16
6
Union JO19-2
9
14
7
SCP JO19-1
10
13
8
Bennekom JO19-2
10
11
9
Orion JO19-3
10
6
10
OSC JO19-2
10
5
11
Aquila JO19-1
8
4

Wie helpt er mee bij het Regio Toernooi van de club op 15 en 16 juni a.s.?

Op zaterdag 15 en zondag 16 juni 2019 wordt bij Beuningse Boys het toernooi om de Regio Cup gespeeld. De organisatie is al lange tijd druk bezig om het toernooi goed op poten te zetten. Op de toernooi dag zelf kunnen zij nog de nodige vrijwilligers gebruiken en hiervoor doen zij een dringend beroep op de ouders/verzorgers.

Voor de volgende taken heeft de organisatie uw hulp nodig:

1.       Opzetten van de velden in de ochtend

2.       Aan het eind van de ochtend de velden omzetten van O9/10 naar O11/12

3.       Schoonmaken van de kleedkamers

4.       Einde van de dag schoonmaken van de kleedkamers door 4 ouders

5.       Opruimen van de velden, prullenbakken legen en het park nalopen op zwerfvuil

6.       Toezicht bij het springkussen.

7.       overige diverse hand- en spandiensten

Het zijn geen taken die erg veel tijd van u vragen, maar die wel gedaan moeten worden.

Mag de organisatie op uw medewerking rekenen?

 

Zo ja, wilt u dan een mail sturen naar hijmansa@kpnmail.nl .

Vermeld in de mail

·         Uw naam en de naam van uw zoon/dochter

·         Het team waarin uw zoon/dochter speelt

·         Voor welke taak u zich beschikbaar stelt.

 

Namens de organisatie van de Regio Cup bij voorbaat dank!

Communicatie selectieteams JO19 t/m JO13

I. v. m. het vertrek van de TC coördinatoren Edwin en Raymond van Geffen zal zo nodig de communicatie van en naar ouders van de selectieteams JO19 t/m JO13 door de coördinatoren van de Jeugdcommissie worden gedaan.

- JO17 en JO19: Alexander Vonk

- JO15: Cor Wouters

- JO13: Jan Janssen.

Het voetbaltechnisch verhaal blijft door de Technische Commissie opgepakt worden.

Edwin en Raymond worden bedankt voor hun inzet, tijd en energie die zij de afgelopen jaren in de selectieteams van de jeugd hebben gestoken. Wij wensen beiden veel succes in hun evt. verdere voetbalcarrière.