JO17-2

Jeugd

BasBastiaans

Bas Bastiaans

keeper

Luc denBieman

Luc den Bieman

aanvaller

Sem in den Bosch

Sem in den Bosch

verdediger

SiemBouman

Siem Bouman

verdediger

SamiChaouki

Sami Chaouki

aanvaller

TygoDollmann

Tygo Dollmann

middenvelder

TomGerrits

Tom Gerrits

middenvelder

LuukGerrits

Luuk Gerrits

aanvaller

ThomasHanssen

Thomas Hanssen

verdediger

Damian vanHeesch

Damian van Heesch

middenvelder

Max van derHeiden

Max van der Heiden

aanvaller

SidHermens

Sid Hermens

middenvelder

Mitchell vanHeumen

Mitchell van Heumen

middenvelder

Quinten vanHeumen

Quinten van Heumen

middenvelder

DamianKempkes

Damian Kempkes

middenvelder

MaxKlabbers

Max Klabbers

middenvelder

LeviLau

Levi Lau

middenvelder

Vinh AnhLe

Vinh Anh Le

verdediger

SamLelivelt

Sam Lelivelt

aanvaller

LarsLoermans

Lars Loermans

middenvelder

TijsMikhalevitch

Tijs Mikhalevitch

middenvelder

SebPhilipsen

Seb Philipsen

verdediger

JochemTimmer

19. Jochem Timmer

keeper

LennyTzanavarali

Lenny Tzanavarali

middenvelder

ReinWagenaar

Rein Wagenaar

verdediger

RobinZwakhoven

Robin Zwakhoven

middenvelder

Vincent vanHeumen

Vincent van Heumen

trainer

GeorgKempkes

Georg Kempkes

assistenttrainer

datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
22 september
13:00
AWC JO17-3
Beuningse Boys JO17-2
meer info
26 september
19:00
RKHVV JO17-2
Beuningse Boys JO17-2
J.M. Brugmans
meer info
29 september
09:00
Beuningse Boys JO17-2
Eendracht '30 JO17-1
meer info
datum
thuis
uit
uitslag
08 september
Beuningse Boys JO17-2
DVOL JO17-1
0 - 18
01 september
Excelsior Z. JO17-1
Beuningse Boys JO17-2
8 - 0
rank
team naam
gespeeld
punten
1
OSC JO17-1
11
28
2
Trekvogels JO17-1
11
22
3
OVC '85 JO17-1
11
20
4
Fortissimo JO17-1
11
19
5
RKHVV JO17-1
11
18
6
Blauw Wit JO17-1
11
18
7
Lunteren JO17-1
10
15
8
ONA '53 JO17-1
11
12
9
Beuningse Boys JO17-2
11
11
10
Leones JO17-1
11
9
11
Quick 1888 JO17-1
11
9
12
Bennekom JO17-2
10
6

Communicatie selectieteams JO19 t/m JO13

I. v. m. het vertrek van de TC coördinatoren Edwin en Raymond van Geffen zal zo nodig de communicatie van en naar ouders van de selectieteams JO19 t/m JO13 door de coördinatoren van de Jeugdcommissie worden gedaan.

- JO17 en JO19: Alexander Vonk

- JO15: Cor Wouters

- JO13: Jan Janssen.

Het voetbaltechnisch verhaal blijft door de Technische Commissie opgepakt worden.

Edwin en Raymond worden bedankt voor hun inzet, tijd en energie die zij de afgelopen jaren in de selectieteams van de jeugd hebben gestoken. Wij wensen beiden veel succes in hun evt. verdere voetbalcarrière.