JO17-3

Jeugd

SamBoogaard, van den

Sam Boogaard, van den

verdediger

BijlandBrett

Bijland Brett

verdediger

DaanBruisten

Daan Bruisten

middenvelder

ArtsBryan

Arts Bryan

middenvelder

JimDekker

Jim Dekker

aanvaller

DaanHermsen

Daan Hermsen

verdediger

SemJanssen

Sem Janssen

middenvelder

BenisMulamba

Benis Mulamba

aanvaller

BasNicolasen

Bas Nicolasen

middenvelder

HendriksRoan

Hendriks Roan

middenvelder

WinkelRyan

Winkel Ryan

keeper

KerstenTim

Kersten Tim

middenvelder

MarcoVonk

Marco Vonk

middenvelder

AkkermansWouter

Akkermans Wouter

aanvaller

WillemsZem

Willems Zem

middenvelder

Harmvan Raaij

Harm van Raaij

aanvaller

VonkAlexander

Vonk Alexander

Teammanager

KerstenBerry

Kersten Berry

trainer

DekkerDavid

Dekker David

trainer

TomTeunissen

Tom Teunissen

trainer

Pierrevan Raaij

Pierre van Raaij

trainer

Fritsvan den Boogaard

Frits van den Boogaard

trainer

datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
01 september
13:30
Beuningse Boys JO17-3
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-2
meer info
datum
thuis
uit
uitslag
rank
team naam
gespeeld
punten

Toernooien JO17-3

Voorlopig hebben we op onderstaande data een toernooi:

* 2 juni

* 9 juni

* 16 juni; Slottoernooi (avand).

Competitieschema voorjaar 2018

Voorlopige programma:

 

17-02   verplaatst      JO17-3                                    SC Millingen JO17-2

03-03   afgelast          Roda’28 JO17-1                     JO17-3                       

10-03   15:30 uur        AWC JO17-2                          JO17-3                       

17-03   13:00 uur*      JO17-3                                    Woezik JO17-3

24-03   13:00 uur        SVHA JO17-1                         JO17-3

14-04   13:00 uur*      JO17-3                                    Excelsior Z JO17-1G

21-04   09:00 uur       JO17-3                                    Union JO17-3

25-04  19:00 uur        JO17-3                                    SC Millingen JO17-2

28-04   12:00 uur        Roda’28 JO17-1                     JO17-3  

12-05   12:15 uur        Orion JO17-3                         JO17-3                       

19-05   09:00 uur       JO17-3                                    DIO JO17-2

26-05   15:00 uur        UHC JO17-1                          JO17-3

 

Het aanvangstijdstip van de thuiswedstrijden* zal waarschijnlijk nog wijzigen.

Competitie programma onder voorbehoud, inhaal / bekerwedstrijden nog niet bekend.