JO17-3

Jeugd

SamAkkers

Sam Akkers

Speler

Daan van Beest

Daan van Beest

Speler

Julian den Biesen

Julian den Biesen

Speler

DaanHerregraven

Daan Herregraven

Speler

MaxHoogerdijk

Max Hoogerdijk

Speler

TomHuijbregts

Tom Huijbregts

Speler

TeunJacobs

Teun Jacobs

Speler

DaanJeukens

Daan Jeukens

Speler

Thomas van der Laan

Thomas van der Laan

Speler

RutgerLagerweij

Rutger Lagerweij

Speler

JeroenLamers

Jeroen Lamers

Speler

PaulScholten

Paul Scholten

Speler

BramSchutten

Bram Schutten

Speler

JordiTeeuwissen

Jordi Teeuwissen

Speler

AaronWillems

Aaron Willems

Speler

JorisZwakhoven

Joris Zwakhoven

Speler

VincentTeeuwissen

Vincent Teeuwissen

trainer

ArndWillems

Arnd Willems

trainer

Marcel van derLaan

Marcel van der Laan

leider

datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
datum
thuis
uit
uitslag
15 december
Beuningse Boys JO17-3
Blauw Wit JO17-3
2 - 2
08 december
Blauw Wit JO17-2
Beuningse Boys JO17-3
2 - 3
06 december
Beuningse Boys JO17-3
AWC JO17-4
7 - 0
24 november
Dodewaard JO17-1
Beuningse Boys JO17-3
7 - 2
17 november
Leones JO17-2
Beuningse Boys JO17-3
0 - 6
rank
team naam
gespeeld
punten
1
Overasseltse Boys JO17-1
10
28
2
Dodewaard JO17-1
10
27
3
Unitas '28 JO17-1
10
22
4
WVW JO17-1
10
20
5
AVIOS/DBV JO17-1
10
19
6
Beuningse Boys JO17-3
10
18
7
Hatert JO17-1
10
12
8
Blauw Wit JO17-2
11
12
9
Woezik JO17-3
10
10
10
Leones JO17-2
9
4
11
BOA-jc JO17-1
10
4
12
AWC JO17-4
10
0

Toernooien JO17-3

Voorlopig hebben we op onderstaande data een toernooi:

* 2 juni

* 9 juni

* 16 juni; Slottoernooi (avand).

Competitieschema voorjaar 2018

Voorlopige programma:

 

17-02   verplaatst      JO17-3                                    SC Millingen JO17-2

03-03   afgelast          Roda’28 JO17-1                     JO17-3                       

10-03   15:30 uur        AWC JO17-2                          JO17-3                       

17-03   13:00 uur*      JO17-3                                    Woezik JO17-3

24-03   13:00 uur        SVHA JO17-1                         JO17-3

14-04   13:00 uur*      JO17-3                                    Excelsior Z JO17-1G

21-04   09:00 uur       JO17-3                                    Union JO17-3

25-04  19:00 uur        JO17-3                                    SC Millingen JO17-2

28-04   12:00 uur        Roda’28 JO17-1                     JO17-3  

12-05   12:15 uur        Orion JO17-3                         JO17-3                       

19-05   09:00 uur       JO17-3                                    DIO JO17-2

26-05   15:00 uur        UHC JO17-1                          JO17-3

 

Het aanvangstijdstip van de thuiswedstrijden* zal waarschijnlijk nog wijzigen.

Competitie programma onder voorbehoud, inhaal / bekerwedstrijden nog niet bekend.