JO13-2

Jeugd

JobArends

8. Job Arends

verdediger

GarikArutunjan

15. Garik Arutunjan

middenvelder

Jesper vanBeers

Jesper van Beers

middenvelder

ThijmenBruins

12. Thijmen Bruins

verdediger

ThijeCoenen

2. Thije Coenen

verdediger

NoutColenbrander

11. Nout Colenbrander

middenvelder

LucasCornelissen

11. Lucas Cornelissen

aanvaller

Bink vanGeffen

Bink van Geffen

middenvelder

NickGilhuijs

7. Nick Gilhuijs

middenvelder

IngoGremmen

Ingo Gremmen

middenvelder

SvenHoornenborg

4. Sven Hoornenborg

verdediger

Rogier vanKesteren

Rogier van Kesteren

aanvaller

MilanKopp

Milan Kopp

verdediger

GinoKroesen

6. Gino Kroesen

middenvelder

RalphLiebrand

Ralph Liebrand

aanvaller

Zion vanOort

Zion van Oort

keeper

TimOtten

9. Tim Otten

middenvelder

BasPeters

Bas Peters

aanvaller

SemPeters

7. Sem Peters

aanvaller

TeunRomviel

Teun Romviel

aanvaller

DaanRusman

6. Daan Rusman

middenvelder

JobStrous

3. Job Strous

middenvelder

Lucavan Bergen

Luca van Bergen

middenvelder

Lucas van der Neut

Lucas van der Neut

middenvelder

HanArends

Han Arends

trainer

PatrickGilhuijs

Patrick Gilhuijs

trainer

HaroldBruins

Harold Bruins

Teammanager

JorisCornelissen

Joris Cornelissen

leider

datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
22 september
13:00
ST: Victoria'25/SCD'33 JO13-1
Beuningse Boys JO13-2
meer info
datum
thuis
uit
uitslag
15 september
Beuningse Boys JO13-2
SML JO13-2G
5 - 2
08 september
Beuningse Boys JO13-2
Eendracht Arnhem JO13-1
5 - 2
01 september
SCE JO13-1
Beuningse Boys JO13-2
1 - 2
rank
team naam
gespeeld
punten
1
Oranje Blauw JO13-1
11
31
2
Orion JO13-2
11
22
3
Juliana '31 JO13-2
11
21
4
UHC JO13-1
11
19
5
Leones JO13-1
11
18
6
AWC JO13-2
11
18
7
Groesbeekse Boys JO13-1
11
15
8
Beuningse Boys JO13-2
11
15
9
SC Millingen JO13-1
11
13
10
De Treffers JO13-2
11
9
11
Eendracht '30 JO13-1
11
8
12
Union JO13-2
11
3

Communicatie selectieteams JO19 t/m JO13

I. v. m. het vertrek van de TC coördinatoren Edwin en Raymond van Geffen zal zo nodig de communicatie van en naar ouders van de selectieteams JO19 t/m JO13 door de coördinatoren van de Jeugdcommissie worden gedaan.

- JO17 en JO19: Alexander Vonk

- JO15: Cor Wouters

- JO13: Jan Janssen.

Het voetbaltechnisch verhaal blijft door de Technische Commissie opgepakt worden.

Edwin en Raymond worden bedankt voor hun inzet, tijd en energie die zij de afgelopen jaren in de selectieteams van de jeugd hebben gestoken. Wij wensen beiden veel succes in hun evt. verdere voetbalcarrière.