Bestuur

Bestuur

Voorzitter en Horeca Kees Broekman 06-54686068

voorzitter@beuningseboys.nl

Secretaris

Natasja Gijsberts

 

secretaris@beuningseboys.nl

Penningmeester Arno Daals 06-53428472

penningmeester@beuningseboys.nl

Bestuurslid Parkbeheer  René Nicolasen  

parkbeheer@beuningseboys.nl

Bestuurslid Voetbaltechnische Zaken Henry van der Eijk  

Vztc@beuningseboys.nl

Voorzitter Jeugdcommissie Aidan van Veen  

vzjeugd@beuningseboys.nl

Bestuurslid Activiteiten Vincent Tromp 06-12459406

activiteiten@beuningseboys.nl

Bestuurslid Commercie Rob van Horssen  

commercie@beuningseboys.nl

Corona coördinator Wolfgang Hendrix  

 

 

Contact
Het bestuur doet er alles aan om zo snel als mogelijk te reageren op berichten die worden verzonden naar bovenstaande e-mailadressen. We kunnen helaas niet altijd direct uw bericht beantwoorden. Wij streven ernaar om op werkdagen binnen 72 uur te reageren op uw bericht. 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!