Bestuur - Beuningse Boys

Bestuur

Bestuur

Voorzitter  Kees Broekman 06-54686068

voorzitter@beuningseboys.nl

Secretaris

Sandra Teeuwissen 

 

secretaris@beuningseboys.nl

Penningmeester Arno Daals 06-53428472

penningmeester@beuningseboys.nl

Bestuurslid Voetbaltechnische Zaken Gert van Beek  

Vztc@beuningseboys.nl

Voorzitter Jeugdcommissie Aidan van Veen  

vzjeugd@beuningseboys.nl

Bestuurslid Activiteiten & Senioren Vincent Tromp 06-12459406

activiteiten@beuningseboys.nl

Bestuurslid Commercie Eric Vermeulen  

commercie@beuningseboys.nl 

Bestuurslid Horeca Jos Hermsen 06-39 61 23 16

 

Bestuurslid Communicatie Susan Cobussen 06-22739168 

media@beuningseboys.nl 

 

Contact
Het bestuur doet er alles aan om zo snel als mogelijk te reageren op berichten die worden verzonden naar bovenstaande e-mailadressen. We kunnen helaas niet altijd direct uw bericht beantwoorden. Wij streven ernaar om op werkdagen binnen 72 uur te reageren op uw bericht. 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!