Bestuur

Bestuur

Voorzitter en Horeca Kees Broekman 06-54686068

voorzitter@beuningseboys.nl

Secretaris

Natasja Gijsberts

 

secretaris@beuningseboys.nl

Penningmeester Arno Daals 06-53428472

penningmeester@beuningseboys.nl

Bestuurslid Voetbaltechnische Zaken Gert van Beek  

Vztc@beuningseboys.nl

Voorzitter Jeugdcommissie Aidan van Veen  

vzjeugd@beuningseboys.nl

Bestuurslid Activiteiten Vincent Tromp 06-12459406

activiteiten@beuningseboys.nl

Bestuurslid Commercie Eric Vermeulen  

commercie@beuningseboys.nl 

Bestuurslid Commercie Rob van Horssen  

commercie@beuningseboys.nl

Bestuurslid Communicatie Susan Cobussen  

media@beuningseboys.nl 

Corona coördinator Aiden van Veen  

vzjeugd@beuningseboys.nl

 

Contact
Het bestuur doet er alles aan om zo snel als mogelijk te reageren op berichten die worden verzonden naar bovenstaande e-mailadressen. We kunnen helaas niet altijd direct uw bericht beantwoorden. Wij streven ernaar om op werkdagen binnen 72 uur te reageren op uw bericht. 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!