Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 okt 15:15 Beuningse Boys 1 A.S.V. Zuid Arnhem 1
31 okt 14:00 Beuningse Boys 1 (zon) SML 1 (zon)
30 okt 15:00 Beuningse Boys 35+1 DVOV 35+1
29 okt 19:00 Brakkenstein 1 (zaal) Beuningse Boys 2 (zaal)
30 okt 15:00 ESA 3 Beuningse Boys 2
31 okt 12:00 Beuningse Boys 2 (zon) RKSV Driel 2 (zon)
31 okt 10:00 Spero 7 (zon) Beuningse Boys 3 (zon)
31 okt 12:15 Beuningse Boys 4 (zon) DIO '30 4 (zon)
30 okt 15:00 Beuningse Boys 4 Kolping-Dynamo 5
31 okt 12:15 Beuningse Boys 5 (zon) DIO '30 5 (zon)
31 okt 12:15 Beuningse Boys 6 (zon) DIOSA 4 (zon)
30 okt 15:30 Beuningse Boys 40+ Beuningse Boys 40+
3 nov 20:00 Beuningse Boys JO19-1 Juliana '31 JO19-2
30 okt 12:30 WVW JO19-1 Beuningse Boys JO19-1
30 okt 14:30 RODA '28 JO19-1 Beuningse Boys JO19-2
30 okt 13:45 AWC JO19-3 Beuningse Boys JO19-3
30 okt 12:00 Juliana '31 JO17-2 Beuningse Boys JO17-2
30 okt 11:00 Beuningse Boys JO17-3G SC Bemmel JO17-3
30 okt 12:30 Beuningse Boys JO17-4 Spero JO17-3
2 nov 18:30 Beuningse Boys JO15-1 RKHVV JO15-1
30 okt 12:30 Beuningse Boys JO15-1 Beuningse Boys JO15-1
30 okt 11:15 Beuningse Boys JO15-2G Juliana '31 JO15-2
30 okt 13:15 Beuningse Boys JO15-3 Juliana '31 JO15-3
30 okt 11:00 ST UHC/Batavia JO13-1JM Beuningse Boys JO13-3
30 okt 9:45 Beuningse Boys JO13-4 OSC JO13-3
30 okt 8:45 De Treffers JO11-1 Beuningse Boys JO11-1
30 okt 10:15 Orion JO11-1 Beuningse Boys JO11-2
30 okt 9:00 Beuningse Boys JO11-3 WVW JO11-1
30 okt 10:30 Beuningse Boys JO11-4 Woezik JO11-4JM
30 okt 9:00 Beuningse Boys JO10-1JM Woezik JO10-1
30 okt 8:30 Spero JO10-1 Beuningse Boys JO10-2
30 okt 9:30 Overasseltse Boys JO10-1 Beuningse Boys JO10-3
30 okt 10:30 Beuningse Boys JO10-4 AWC JO10-4
30 okt 9:00 Beuningse Boys JO10-5 Excelsior Z. JO10-1
30 okt 10:30 WVW JO9-1 Beuningse Boys JO9-2
30 okt 8:30 OSC JO8-1JM Beuningse Boys JO8-1
30 okt 9:30 Unitas '28 JO8-1 Beuningse Boys JO8-2
30 okt 9:00 Beuningse Boys JO8-3 Nijmegen JO8-1
30 okt 10:30 Beuningse Boys JO8-4 Overasseltse Boys JO8-2
30 okt 9:30 Heumen JO8-1 Beuningse Boys JO8-5
30 okt 9:00 Beuningse Boys JO8-6 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO8-4
30 okt 12:15 Beuningse Boys MO17-1 Orion MO17-2
30 okt 11:00 ESA MO13-1 Beuningse Boys MO13-1
30 okt 9:00 Beuningse Boys MO11-1 Unitas '28 MO11-1
30 okt 13:15 Beuningse Boys O23-1 AWC O23-2
1 nov 20:30 Woezik O23-1 Beuningse Boys O23-1
1 nov 19:00 sc Woezik (V+) Wit Beuningse Boys Voetbal+ Team Rood
31 okt 10:30 Beuningse Boys VR1 (zon) FC Bergh VR1 (zon)
31 okt 12:00 Brakkenstein VR2 (zon) Beuningse Boys VR2
31 okt 12:00 Woezik VR3 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!