Jeugdcommissie - Beuningse Boys

Jeugdcommissie

Jeugdcommissie

De Jeugdcommissie geeft leiding aan de jeugdafdeling van de Beuningse Boys en kent per leeftijdscategorie een coördinator. Ze zijn het aanspreekpunt voor alle zaken die in een leeftijdscategorie spelen met uitzondering van de selectie elftallen waarvoor de Technische Commissie verantwoordelijk is.

Door relevante zaken met hen te bespreken worden problemen vaak voorkomen of anders zo goed als mogelijk opgelost. Schroom niet contact te zoeken, zij zullen u graag verder helpen.

Mini’s:

Er is voor onze toekomstige voetballers de mogelijkheid om vanaf de leeftijd van 4 jaar mee te gaan trainen bij de mini’s. Deze groep wordt geleid door enthousiaste ouders (hulp altijd gewenst) en vind plaats op een vaste avond en tijd in de week. De groep, de Mini’s genaamd , maakt er spelenderwijs, op een leuke manier kennis met het voetbal. Aanmelden kan alleen via het inschrijfformulier. Zodra de inschrijving verwerkt is, zal de mini-coördinator aangeven wanneer gestart kan worden met trainen.

Voorzitter Aiden van Veen

vzjeugd@beuningseboys.nl

Wedstrijdsecretaris Vacant

wedstrijdsecretarisjeugd@beuningseboys.nl

Jeugdsecretaris Vacant  
Coördinator Voetbal+ Henri Bakhuis

voetbalplus@beuningseboys.nl
06-23226732

Leeftijd coördinator JO19

Alexander Vonk

alexander@beuningseboys.nl

Leeftijd coördinator JO15, JO17 Michiel Zegers michiel@beuningseboys.nl
Leeftijd coördinator JO13 Aidan van Veen vzjeugd@beuningseboys.nl
Leeftijd coördinator JO12, JO11, JO10

Jurriën van Ingen

William Koehoorn

jurrien@beuningseboys.nl
william@beuningseboys.nl 
Meisjesvoetbal coördinator Norma Leeflang meiden@beuningseboys.nl 
Leeftijd coördinator JO9 Floortje Croonen floortje@beuningseboys.nl
Leeftijd coördinator JO8 Claudine Coenen claudine@beuningseboys.nl 
Mini’s coördinator Ellis Jeukens - Eigenbrood

mini@beuningseboys.nl

Coördinator Sjors Sportief Floortje Croonen sjorssportief@beuningseboys.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!